Tabulka

       Do Velkého finále, kde se bude hrát o titul Mistra Orlové 2018, postoupí nejlepší týmy dle tabulky základní části FT2018, přesný počet a hrací systém bude upřesněn v nejbližších dnech, děkujme Vám za pochopení. Velké finále se odehraje v neděli 9. prosince 2018 od 8:00 v hale GOA Orlová (Masarykova tř. 1313, Orlová – Lutyně, 735 14).

Pořadí střelců po 8. odehraném turnaji základní části Futsalmania tounaments 2018

POŘADÍ HRÁČ TÝM 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. CELKEM
1. Dawid Maciaszczyk AKS Grzybowice Zabrze 9 11 3   23
2. Dominik Renta Chachaři Orlová / F.O. 2 2 8 6 1   19
3. Petr Zálešák Invictus 2011 5 2 4 2 5   18
4. Zdeněk Zach VSK Dětmarovice 3 8 6   17
5. Bartek Borowiec AKS Grzybowice Zabrze 1 11 4   16
5. Jakub Čespiva Invictus 2011 3 1 2 1 2 2 5   16
7. Radim Pochyba Futsalmania Orlová 6 1 0 2 1 3 1 1   15
8. Roman Hubinec Futsalmania Orlová 2 7 1 1 3 0   14
9. Tomáš Gardoň Futsalmania Orlová / R.D. 0 4 4 3 1   12
10. Dominik Šeliga Futsalmania Orlová 2 2 3 1 3   11
10. Martin Mencel Birkin / S.H. 1 4 3 3 0   11
10. Jakub Rusnok Downi 9 2   11
10. Jiří Marek Pastrmania 11   11
14. Jan Bednárik Futsalmania Orlová 2 3 3 2   10
14. Denis Chmelař SSKA 4 6   10
16. Patryk Kapala AKS Grzybowice Zabrze 2 7   9
16. Martin Lokaj TKS Notoři 2 1 3 3   9
18. Lukáš Regec Chachaři Orlová / F.O. 1 7   8
18. David Vallo Invictus 2011 5 1 0 2   8
18. Jakub Horňák Invictus 2011 1 1 1 1 4   8
18. Dawid Kapala AKS Grzybowice Zabrze 7 1   8
18. Jakub Karkoška FK Rapid Havířov 0 2 2 2 2   8
23. Alexej Kotlár Futsalmania Orlová 4 2 1   7
23. Jan Ries TKS Notoři 0 4 1 2   7
23. Matěj Kubiš Sokolíci 7   7
26. Martin Papuga Chachaři Orlová 1 2 3   6
26. Tomáš Nemetz Chachaři Orlová 0 4 2   6
26. Tomáš Malý Invictus 2011 0 0 1 3 0 2   6
26. Marek Jurčík Futsalmania Orlová / Ch. O. 1 2 3   6
26. Patrik Mendlík C.K. / R.H. / VSK / SKS 0 5 0 0 1 0   6
26. Marek Barát FT Galaxy Karviná 4 2   6
32. Adam Hruška Chachaři Orlová 5   5
32. Jan Renta Chachaři Orlová / F.O. 3 1 1 0   5
32. Daniel Klimša Invictus 2011 0 5   5
32. Jakub Malý Invictus 2011 2 0 1 1 1 0 0   5
32. Karel Sitár Invictus 2011 3 2   5
32. René Jantoš Futsalmania Orlová 2 1 2   5
32. Marek Pařík Birkin 4 1   5
32. Jan Srba Birkin 3 1 1   5
32. Jaroslav Horváth Dvojbarevní 5   5
32. Jiří Hampel TKS Notoři 4 0 1   5
32. Robert Lachman FK Rapid Havířov 2 1 0 0 2   5
43. Jan Jerga Slovan Havířov / In. 2011 3 0 1   4
43. Adam Sivera Invictus 2011 0 1 0 1 0 2   4
43. Erik Wybraniec Futsalmania Orlová 1 0 3   4
43. Pavel Vysloužil Birkin / S.H. 1 1 0 2 0   4
43. Jiří Štibrocha Birkin 2 2   4
43. Petr Štěrba Downi 4   4
43. Sebastian Stelmach AKS Grzybowice Zabrze 4   4
43. Tomáš Čáp Pastrmania 4   4
43. Ondřej Kukučka TDK Havířov 0 4   4
43. Jakub Bizoń FT Galaxy Karviná 3 1   4
43. Aleš Chlopčík FT Galaxy Karviná 4   4
43. Jakub Kubiš Sokolíci 4   4
43. Dominik Ženíšek VSK Dětmarovice 1 1 2   4
43. Tomáš Nogol Amatéři 4 0   4
57. Jan Srba Chachaři Orlová 0 1 2   3
57. Vítěslav Konvička Slovan Havířov 3   3
57. Michal Pajak Futsalmania Orlová 2 0 1   3
57. Michal Kvapil Futsalmania Orlová 3   3
57. Filip Danel Sokolíci / F.O. 3 0   3
57. Bohuslav Sobotík Birkin 1 1 1   3
57. Kamil Rozsíval Poštovní pěchota 3   3
57. Ondřej Svoboda Downi 3   3
57. Jakub Zogata Downi 3   3
57. Michal Sikora Downi 3   3
57. Knause Mychaň AKS Grzybowice Zabrze 3   3
57. Nikolas Sideropulos Pastrmania 3   3
57. Jaroslav Horváth Dvojbarevní 3   3
57. Radek Milch FT Galaxy Karviná 3   3
57. Radim Drozdík FT Galaxy Karviná 3   3
57. Jaroslav Drozdík FT Galaxy Karviná 2 1   3
57. Martin Ryška FK Rapid Havířov 2 1 0   3
57. Ladislav Trebatický FK Rapid Havířov 2 0 0 1   3
57. Jan Lukašík FK Rapid Havířov 3   3
57. Jiří Olivka Tygr Orlová 3   3
57. Filip Sáňka VSK Dětmarovice 1 1 1   3
57. Daniel Paduch VSK Dětmarovice 3   3
57. Ondřej Nogol Amatéři 3 0   3
80. Michal Fismol Futsalmania Orlová 1 1   2
80. Michal Kanaloš Birkin 2   2
80. Jan Foltyn Poštovní pěchota 2   2
80. Jaroslav Vala Downi 2   2
80. Jiří Pilch Downi 2   2
80. Mateusz Knause AKS Grzybowice Zabrze 2 0   2
80. Tomáš Gistinger Pastrmania 2   2
80. Robin Čopák Pastrmania 2   2
80. David Barčák Celtic Karviná 1 1   2
80. Patrik Hanák Celtic Karviná 1 1   2
80. Radek Červený Celtic Karviná 1 1   2
80. Marek Pepucha Celtic Karviná 0 2   2
80. Dominik Karika Celtic Karviná 0 2   2
80. Michal Vudarčík TKS Notoři 1 0 1 0   2
80. Tomáš Tyrlík TDK Havířov 2   2
80. David Cileček TDK Havířov 2   2
80. Robert Protz FT Galaxy Karviná 2   2
80. Vítěslav Woźniak FT Galaxy Karviná 2   2
80. Jan Švábek FK Rapid Havířov 2 0 0 0   2
80. Michal Garcia FK Rapid Havířov 2   2
80. Jakub Cyroň FK Rapid Havířov / SKS H. 0 0 0 2   2
80. Nikolas Ferenc SSKA 0 2   2
80. Libor Kozubek SSKA 2   2
80. Vojtěch Cieplik Tygr Orlová/ R.D. 1 1   2
80. Martin Konečný SKS Havířov 2   2
80. Tomáš Bažo SKS Havířov 2   2
80. Petr Pavlík Sokolíci 2   2
80. Tomáš Tobola VSK Dětmarovice 1 1   2
80. Filip Špirko VSK Dětmarovice 2   2
80. Lukáš Doležal FC Untitled 2   2
80. Ondřej Tobolák PČR 2   2
80. Dominik Vašek SK Máchalové 2 0   2
80. Dominik Hegy SK Máchalové 0 2   2
80. David Rypel SK Máchalové 0 2   2
80. Jaroslav Ptošek Amatéři 2   2
115. Michal Šulej Chachaři Orlová 1 0 0   1
115. Stanislav Geršl Chachaři Orlová 0 1   1
115. Tomáš Machel Slovan Havířov 0 1   1
115. Zdeněk Karel Slovan Havířov 1   1
115. Robert Zápotočný Invictus 2011 1   1
115. Adam Demjanovič Futsalmania Orlová 1   1
115. Tomáš Cmorják Futsalmania Orlová 1   1
115. Lukáš Neri Futsalmania Orlová 1   1
115. Jakub Wita Futsalmania Orlová / R.D. 1 0   1
115. Jakub Závoda Birkin 1 0 0   1
115. Keven Holeš Birkin / S.H. 0 0 0 1 0   1
115. Roman Šolc Birkin 1 0   1
115. Martin Foldyna Poštovní pěchota 0 1 0 0 0   1
115. Martin Polák Poštovní pěchota 1 0 0 0   1
115. Radim Štrbik Poštovní pěchota 0 0 1 0 0   1
115. Filip Jaroch Poštovní pěchota 1   1
115. Jakub Revaj Downi 1 0   1
115. Jakub Ziemba Pastrmania 1   1
115. René Kolder Pastrmania 1   1
115. Miroslav Červeňák Dvojbarevní 1   1
115. Jan Holub Dvojbarevní 1   1
115. Jaroslav Giňa Celtic Karviná 1   1
115. Bedřich Vejtruba Celtic Karviná 0 1   1
115. Daniel Kaplan Celtic Karviná 0 1   1
115. Michal Rotigel TKS Notoři 1   1
115. Markéta Vudarčíková TKS Notoři 1   1
115. Pavel Hekele FT Galaxy Karviná 1 0   1
115. Jakub Barát FT Galaxy Karviná 1   1
115. Josef Pavlovič FT Galaxy Karviná 1   1
115. Marek Filuš FT Galaxy Karviná 1   1
115. Daniel Vodák FK Rapid Havířov 1   1
115. Marek Šimek FK Rapid Havířov 1   1
115. Petr Laznička SSKA 1   1
115. Josef Gašo Tygr Orlová 1   1
115. Viktor Tannert Tygr Orlová / R.D. / VSK 1 0   1
115. Petr Macko SKS Havířov 1 0 0 0   1
115. Daniel Gabovič SKS Havířov 0 1   1
115. Tomáš Kasák SKS Havířov / SK M. 1 0 0 0 0   1
115. Vít Šrank SKS Havířov 1 0 0   1
115. Julius Košíř SKS Havířov 1   1
115. Michal Koschny Sokolíci 1   1
115. Filip Vitoň VSK Dětmarovice 1   1
115. Patrik Stoklasa VSK Dětmarovice 1   1
115. Lukáš Kretek VSK Dětmarovice 1   1
115. Tomáš Lichosyt FC Untitled 1   1
115. Jakub Bartoš FC Untitled 1   1
115. Veronika Mrázková SK Máchalové 1 0   1
115. Jiří Bobek Amatéři 1 0   1
115. Robert Šorma Amatéři 0 1   1
115. Vítěslav Lorenc Amatéři 1   1
115. Dalibor Zadrapa Amatéři 1   1
115. Antonín Vacek Amatéři 1   1
115. Lukáš Vacek Amatéři 1   1