Losování skupin v live streamu na facebooku

2. turnaj celoroční turnajové ligy Bospor Futsalmania tournaments 2020 se blíží a je třeba rozlosovat 10 účasttníků turnaje tradičně do skupiny A a B. Losovat se bude tradičně živě na Facebooku Futsalmania Bohumín ve středu 19. února 2020 od 20:00, záznam pak bude k vidění na zmíněném Facebooku a také na našem Instagramu Futsalmania Bohumín na IGTV.

V osudí bude maximální počet týmů, což je 10. Po 3 týmech mají zástupce města Orlová (Chachaři Orlová, FC Tygři, Futsalmania Orlová) a Havířov (FK Rapid Havířov, TKS Notoři, FC Tipáč), dva týmy přijedou z Ostravy (TENAVAL a FC Blues Ostrava), po jednom mužstvu pak má Třinec (FC Konská) a Český Těšín (SH Žukov – Svibice).

Losovat se bude přímo ze Sportovní haly Bohumín od Bosporu, kde se naše turnaje uskutečňují. Po rozlosování bude zveřejněn také rozpis zápasů turnaje. 

Účastníkům turnaje přejeme, co nejzajímavější rozlosování.

2. turnaj sezóny hlásí plno!

V neděli 23. února 2020 od 10:00 ve Sportovní hale Bohumín se odehraje 2. turnaj celoroční turnajové ligy ve futsal Bopor Futsalmania tournament 2020. Ve hře opět budou body do tabulky základní části a samozřejmě také zajímavé ceny pro nejlepší týmy turnaje.

Maximální počet týmů pro tento turnaj je klasicky stanoven na 10 a zaplaceno má již všech 10 týmů, kterými jsou Futsalmania Orlová, Chachaři Orlová, FC Konská, FK Rapid Havířov, FC Blues Ostrava, TKS Notoři, FC Tipáč, FC Tygři, nováček 
SH Žukov – Svibice z Českého Těšína a jako poslední nám přibyl vítěz posledního lednového turnaje TENAVAL.

Na tento turnaj se již nejde hlásit, jelikož měsíc do výkopu má uhrazené startovné všech 10 týmů. Přihlášená mužstva jsou více než na dobré úrovni, takže o kvalitu zápasů celého turnaje bude jistě postaráno.

1 komentář

  1. Jan

    Chlápci,moc vám gratulují 😋

    Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *