Velké finále rozlosováno!

V živém přenosu losování Velkého finále Bospor Futsalmania tournaments 2019 na Facebooku (záznam na Facebooku a na Instagram TV Futsalmania Bohumín) bylo k vidění v osudí 10 týmů z 6 měst (3 – Ostrava, 3 – Havířov a po jednom zástupci má Orlová, Český Těšín, slovenská Čadca a Karviná. Z top10 mužstev, která si vysloužila na základě umístění v tabulce základní části automatickou kvalifikaci do finálového turnaje, se do finále podívá 9 nejlepších, jelikož FK Rapid Havířov (6. místo) se z důvodu kolize s ligou z turnaje musel omluvit a tak byla pozvána dále 11. karvinská Ambra Real, která účast potvrdila.

Mezi nasazenými byli FC Blues Ostrava, Futsalmania Orlová, FC PartyBoys Čadca a vítěz 3. Bospor Futsalmania Nočního poháru – FK Klasik (4. místo po základní části).  Do  nenasazeného koše byla nasazena mužstva Ostrava J-Elita, FC Tipáč, Demetu Ostrava, TKS Notoři, TDK Havířov a Ambra Real.

Skupiny byly vylosovány následovně:
– Skupina „A“: FK Klasik, Futsalmania Orlová, FC Tipáč, Demetu Ostrava a TKS Notoři
– Skupina „B“: FC Blues Ostrava, FC PartyBoys Čadca, Ambra Real, TDK Havířov a Ostrava J-Elita.

Rozpis turnaje bude zveřejněn ve středu ve 20:00.

Závěrem klasicky děkujeme sponzorům, kteří poskytovali během celého roku ceny pro naše turnaje:
Bospor – Hlavní sponzor ligy
Město Bohumín – propagační předměty města Bohumín (6 turnajů)
Coolcamp.cz – letecký zájezd 1+1 na vybraný zápas FC Barcelony pro vítěze základní části
CoolKara – zapůjčení 9-ti místné CoolKáry na 3 dny dny s plnou nádrží pro vítěze Velkého finále
BU1.cz – brankářské rukavice pro nejlepšího brankáře základní části
Realita Gaming Bar Ostrava – 12x poukázka na 100 Kč na hraní na konzolích XboxOne a PS4 a 12x poukázka na 200 Kč na virtuální realitu